Text

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Googlemap
Form2
Navn
Navn er påkrevd
E-post
E-postadresse er påkrevd
Melding
Vennligst skriv en melding. Feltet er påkrevd
Send
Text

KONTAKT OSS


Adresse:
Kleiva
8514 Narvik


E-post: post@narvikbygg.no


Faktura: faktura@narvikbygg.no


Telefon: 769 56 010


DAGLIG LEDELSE

Anders Brækken992 05 566

anders@narvikbygg.no

Harry Eidstø992 05 567

harry@narvikbygg.no

 

PROSJEKTLEDERE

David Eivik482 18 824

david@narvikbygg.no

Pål-Richard Aasberg958 38 814

pal@narvikbygg.no


INGENIØR

Lovisa Karlsen959 77 565lovisa@narvikbygg.no


Lasse Jenssen978 99 967lasse@narvikbygg.no
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon